Biuro Obsługi Klienta Pracujemy: Pon-Pt: 8.00 – 17.00 Napisz: kontakt@aptekazusmiechem.pl Zadzwoń: 607 700 477

O nas

Salus aegroti suprema lex
Zdrowie chorego najwyższym prawem

Hipokrates


To motto towarzyszy nam od samego początku działalności Aptek z Uśmiechem. Kim jesteśmy? Apteki z Uśmiechem to Grupa Aptek Współpracujących, która zrzeszyła Farmaceutów z całej Polski by połączyć siły i stworzyć Apteki wyróżniające się wysokim poziomem Opieki Farmaceutycznej i współpracować pod wspólnym logo „Apteka z Uśmiechem”. Naszą misją jest tworzenie Aptek dobrze zaopatrzonych, przyjaznych pacjentom, z fachową, profesjonalną obsługą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży aptecznej dzięki czemu udaje nam się sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów.

 
 
 

Skąd nazwa
Logo „Apteka z Uśmiechem” nie powstało przypadkowo. Nazwa ta została zaproponowana przez naszych stałych klientów. Bardzo dziękujemy za pomysł! Od tej pory uśmiech i przyjazna atmosfera stały się naszą domeną.
 
Nasz Zespół
Siłą naszych Aptek jest zespół ponad 400 wykwalifikowanych i doświadczonych farmaceutów, techników farmaceutycznych oraz grono personelu pomocniczego z którymi współpracujemy od wielu lat. Naszym pracownikom zapewniamy szereg szkoleń dzięki którym bezustannie podnoszą swoje kwalifikacje i poszerzają wiedzę farmaceutyczną. To jak ważną częścią naszej Grupy są pracownicy świadczy powołana w roku 2020 do życia Rada Farmaceutyczna, która ma bezpośredni wpływ na wiele decyzji dotyczących funkcjonowania aptek i dbania o potrzeby naszych pacjentów.
 
 
 
 
Co nas wyróżnia
Zależało nam by nasze usługi były dostosowane do potrzeb pacjentów z tego względu prowadzimy placówki całodobowe, siedmiodniowe, jesteśmy również do dyspozycji w święta oraz pełnimy dyżury wieczorne. Nasze apteki wyróżnia także wysokospecjalistyczny asortyment, ponieważ niektóre z placówek mieszczą się w sąsiedztwie dużych Ośrodków Medycznych. Jako Grupa zaopatrujemy również Domy Opieki Społecznej. Cieszymy się, że każdego roku obdarza nas zaufaniem tysiące osób.
 

 

Zarezerwuj leki pod swoją receptą
  1. Wypełnij formularz
  2. Poczekaj na informację zwrotną z wybranej apteki o przygotowanych lekach do odbioru
  3. Przyjdź po zarezerwowane leki
Przejdź do formularza
Nasze apteki
31 różnych miast
8 aptek całodobowych
Wsparcie grupy
Szeroka oferta produktów
Biuro obsługi Klienta
Apteki z Uśmiechem
Pon-Pt: 8.00 – 17.00
tel: 607 700 477
e-mail: kontakt@aptekizusmiechem.pl
Wykonanie strony WWW: Devilart