Biuro Obsługi Klienta Napisz: kontakt@aptekizusmiechem.pl

O nas

Salus aegroti suprema lex
Zdrowie chorego najwyższym prawem

Hipokrates


To motto towarzyszy nam od samego początku działalności Aptek z Uśmiechem. Kim jesteśmy? Apteki z Uśmiechem to Grupa Aptek Współpracujących, która zrzeszyła Farmaceutów z całej Polski by połączyć siły i stworzyć Apteki wyróżniające się wysokim poziomem Opieki Farmaceutycznej i współpracować pod wspólnym logo „Apteka z Uśmiechem”. Naszą misją jest tworzenie Aptek dobrze zaopatrzonych, przyjaznych pacjentom, z fachową, profesjonalną obsługą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży aptecznej dzięki czemu udaje nam się sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów.

 
 
 

Skąd nazwa
Logo „Apteka z Uśmiechem” nie powstało przypadkowo. Nazwa ta została zaproponowana przez naszych stałych klientów. Bardzo dziękujemy za pomysł! Od tej pory uśmiech i przyjazna atmosfera stały się naszą domeną.
 
Nasz Zespół
Siłą naszych Aptek jest zespół ponad 400 wykwalifikowanych i doświadczonych farmaceutów, techników farmaceutycznych oraz grono personelu pomocniczego z którymi współpracujemy od wielu lat. Naszym pracownikom zapewniamy szereg szkoleń dzięki którym bezustannie podnoszą swoje kwalifikacje i poszerzają wiedzę farmaceutyczną. To jak ważną częścią naszej Grupy są pracownicy świadczy powołana w roku 2020 do życia Rada Farmaceutyczna, która ma bezpośredni wpływ na wiele decyzji dotyczących funkcjonowania aptek i dbania o potrzeby naszych pacjentów.
 
 
 
 
Co nas wyróżnia
Zależało nam by nasze usługi były dostosowane do potrzeb pacjentów z tego względu prowadzimy placówki całodobowe, siedmiodniowe, jesteśmy również do dyspozycji w święta oraz pełnimy dyżury wieczorne. Nasze apteki wyróżnia także wysokospecjalistyczny asortyment, ponieważ niektóre z placówek mieszczą się w sąsiedztwie dużych Ośrodków Medycznych. Jako Grupa zaopatrujemy również Domy Opieki Społecznej. Cieszymy się, że każdego roku obdarza nas zaufaniem tysiące osób.
 

 

Skontaktuj się z Twoją apteką
  1. Wypełnij formularz
  2. Poczekaj na informację zwrotną z wybranej apteki
  3. Przyjdź do wybranej apteki
Przejdź do formularza
Nasze apteki
31 różnych miast
9 aptek całodobowych
Wsparcie grupy
Szeroka oferta produktów
Biuro Obsługi Klienta
Apteki z Uśmiechem
Pon-Pt: 8.00 – 17.00
tel: 607 707 539
e-mail: kontakt@aptekizusmiechem.pl
Wykonanie strony WWW: Devilart